8 Ocak 2009 Perşembe

Aşure

9 yorum:

 1. CANIM
  bayılırım aşureye ellerine sağlık nefis görünüyor.
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Allah kabul etsin canım,ellerine sağlık..

  YanıtlaSil
 3. canım ellerine sağlık.bende dün yaptım apartmana ikram ettim ama bugün okulda arkadaşlar hani bize dediler artık bugün bir daha yapacagım sanırım.bu sefer bloglardan fikir alarak yapmayı düşünüyorum sevgiler

  YanıtlaSil
 4. eline sağlık.nefis görünüyor.Allah kabul etsin....

  YanıtlaSil
 5. aşureye bayılırım.ben de dün yaptım.tarifi daha önceden var diye yayınlamayacaktım ama her senenin aşuresi farklı değil mi.ellerine sağlık.slmlr

  YanıtlaSil
 6. aşure ayın tadı gibi güzel olsun inşAllah!

  YanıtlaSil
 7. Hobidünyam woman forum yemek etkinliği #3 kurabiye ye

  http://hobidunyam.womanforum.net


  edaca30 ve papatya68 in birlikte hazırladığı;
  hobidünyam womanforum için hazırladığımız yemek etkinliğimizin "3."sü olan" kurabiye ye" etkinliğine sizleri de bekliyoruz.
  10 ocak 2009 dan 30 ocak 2009 a kadar sürecek olan etkinliğimizde sizleri ev sahibesi olarak ben (papatya68) ağırlamak istiyorum sizler kurabiyeleri yapın gelin birlikte paylaşalım.
  yapmanız gereken şey o güzel ellerinizle yaptığınız muhteşem kurabiyelerinizi bloğunuzda yayınlayıp benim bloğuma yorum bırakarak hazır olduğunu bildirmeniz sonra ben bloğunuza gelip kopyalayıp kendi bloğuma ve hobidünyam womanforuma ekleyip yayınlayacağım artık hepimizin zengin bir kurabiye arşivimiz olacak ne güzel bir paylaşım değilmi?haydi herkes kurabiyelerini yapıp gelsin çaylar da benden lezzet paylaşımı için bekliyoruuuuuuuuz.
  Eda & Aynur

  Not: blog sahibi olmayanlarda katılabilirler (sahrayolu@gmail.com) adresime yaptığınız leziz kurabiyelerinizi resmiyle birlikte isminizi de yazıp yollayın bizde yayınlayalım lezzetli paylaşımlarda buluşalım bekliyoruuuuuuuz:)

  YanıtlaSil
 8. hayatım ellerinie sağlık...allah kabul etsin...sevgilerimle öpüyorum

  YanıtlaSil
 9. Allah aşurenizi kabul etsin...Evinize aşure bereketi gelsin inşallah...ellerinize sağlık...

  YanıtlaSil

LinkWithin

Blog Widget by LinkWithin

View My Stats