13 Ağustos 2009 Perşembe

Tamek’le lezzetli yemekler!

Tamek yemek yarışması... Diğer blogcu arkadaşlar Tamek’in yemek yarışması için hediye paketlerinin geldiği haberini yayınlamaya başladıklarından beri ben de heyecanla paketimin gelmesini bekliyordum:)) Dün akşamüzeri kargom elime geçti nihayet. Gerçi evin minik kızı benden daha heyecanlıydı paket açma konusunda ve paketi açınca biraz hayal kırıklığı yaşadı “ bana niye meyve suyu ve süt göndermemişler “diye::)))
Beklediğimden çok daha fazla çeşidin bulunduğu süslü bir paketle karşılaştım. Ürünleri inceleyip beğenimi ifade ettikten sonra kızımdan ve eşimden yarışmada neler yapmam konusunda fikirler gelmeye başladı bile!
Paketi açması ve ürünleri incelemesi heyecanlı, mutluluk verici ve güzeldi ama sonrasında yarışmaya hangi yemeklerle katılacağımın heyecanı sardı beni:)) Tabi ki yarışmaya katıldığımda desteklerinizi ve oylarınızı bekliyor olacağım:)))
Tamek’in yemek yarışması hakkında bilgi sahibi olmak için Tamek Mutfak Keyfi adresini ziyaret edebilirsiniz. Yarışma daveti ve hediyeler için teşekkürler Tamek!

3 yorum:

  1. bende heyecanla bekliyorum paketimi bakalım ne zaman gelecek.

    sevgiler

    YanıtlaSil
  2. Canım başarılar, ben de paketimi yeni aldım. Ama tarifim sistemde onaylanmadan siliniyor anlam veremedim... Artık bende sizlere oy veririm :)

    YanıtlaSil

LinkWithin

Blog Widget by LinkWithin

View My Stats