22 Aralık 2010 Çarşamba

Vehbi Vakkasoğlu semineri & Sema gösterisi

Hafta sonu, Bengisu ile birlikte Mevlana haftası (2–9 Aralık) etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen bir programa katıldık. Önce sema gösterisini izledik ardından da Vehbi Vakkasoğlu seminerini dinleme şansımız oldu. Verda Su’yu babamıza bıraktığımız ve akşama da misafirimiz olduğu için seminerin sonuna kadar bekleyemedik. Bengisu’nun en çok merak ettiği konu ise semazenlerin başlarının dönmeden dakikalarca nasıl dönebildikleri ve yazarın bu kadar çok şeyi herhangi bir yere bakmadan nasıl akıcı ve sürekli konuşabildiği oldu::))))


Yaşadığımız yerde çok fazla etkinlik düzenlenmediği için böyle güzel programlar ve seminerler bizim için büyük bir şans oluyor ve mutlaka kızımla birlikte katılmaya çalışıyoruz. Çocukların hayal dünyalarının gelişmesi, özgüven kazanabilmeleri vs. için bu tür ortamlarda bulunmak tam bir fırsat aslında.

Sonuç olarak biz bu hafta sonu kızımla birlikte çok güzel birkaç saat geçirdik, harika bir sema gösterisi izledik ve kulaklarımızın pasının silindiği bir konuşma dinleyip hep böyle ortamlarda bulunabilmeyi diledik…

Babamız ve Verda Su bizi almaya geldiklerinde, minik hanımın “anne” diyerek gülücükler atıp kollarını açması ise ayrı bir keyifti…


2 yorum:

  1. günaydın arkadaşım.ewet kargıyı biliyorum.akrabalarını çok büyük ihtimal tanıyorumdur.merak ettim yazarsan sevinirim.öüyorum canım.

    YanıtlaSil
  2. vahbi vakkaşoğlunu çok şeverim. hani. kitablarını yani:)) ne güzel bir etkinliğe katılmışşın....

    YanıtlaSil

LinkWithin

Blog Widget by LinkWithin

View My Stats