1 Nisan 2013 Pazartesi

Taze Masa (internetten mutfak alışveriş sitesi)
Özellikle büyük şehirlerde yaşam oldukça zorlamaya başladı insanları. En başlıca nedenleri arasında trafik geliyor hepimizin bildiği gibi, buda vakitsizlik olarak yansıyor hayatımıza. Hele de evde herkes çalışıyorsa en dikkat etmemiz gereken konulardan birisi olan mutfak alışverişine yeterince zaman ayıramıyoruz. Bu noktada imdadımıza online alışveriş yapabileceğimiz siteler yetişiyor.
Geçen haftalarda TAZE MASAdan gelen mail ile haberdar oldum sitelerinden bende. Gönderdikleri ürünler İstanbul-Çorum arasında uzun bir yol yaptıkları halde oldukça taze ve sağlam olarak ulaştılar. Bu ürünlerle denenmiş tarifleri ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağım inşallah…

Üreticiler, çiftlik ve tarlalardan sofranıza en taze ürünleri, gıda için olabilecek en ideal ortamda getirebilmek amacıyla bu işin uzmanlarını bünyemize dâhil ettik  ve tarlalardan sofranıza en kısa mesafeyi oluşturduk!” diyor taze masa ekibi.
Sizlerde http://www.tazemasa.com/ adresine tıklayarak sitelerine ulaşabilir,ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.Kahvaltı soframızdan taze masa ürünleri ile hazırlanmış bir kare.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Blog Widget by LinkWithin

View My Stats